Super User

Super User

به طور کلی دستگاه ترجمه همزمان، سیستمی برای انتقال صدای مترجم به مخاطبین است. این دستگاه عموما در سالن های کنفرانس، اجتماعات و موزه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه عملکرد سیستم ترجمه همزمان:

سخنران در میکروفن صحبت می کند و صحبت هایش از طریق هدفون به مترجمی که در اتاق عایق صوتی قرار دارد می رسد، مترجم سخنان را به صورت همزمان درون میکروفن ترجمه میکند. حضار درون سالن، صدای مترجم را بوسیله هدفون هایی که به گوش دارند می شنوند.

دستگاه ترجمه همزمان در دو نوع تک زبانه و چند زبانه موجود می باشد. دستگاه مترجم همزمان چند زبانه در مواقعی که قرار است چند سخنران به زبان های گوناگون صحبت کنند یا زمانی که حضار و مخاطبین از ملیت های مختلف و با زبان های متفاوت از هم در سالن حضور دارند کاربرد دارد. بدیهی است که هر چه تعداد زبان ها بیش تر شود به مترجم و اتاق ترجمه بیش تر نیازمندید. اگر شما مسئول تهیه تجهیزات یک کنفرانس بین المللی هستید و می خواهید مناسب ترین را انتخاب کنید  نکات زیر را با دقت مطالعه کنید.

  • تعداد شرکت کننده ها:  تعداد شرکت کننده هایی که به ترجمه همزمان احتیاج دارند اولین قدم در تعیین تعداد دستگاه های مورد نیاز است.
  • زبان ها: باید از تعداد زبان های مورد نیاز مشخص باشد زیرا سیستم ترجمه همزمان در دو نوع تک زبانه و چند زبانه می باشد که این گزینه در انتخاب نوع و تعداد دستگاه فرستنده شما حائزاهمیت است.
  • محل قرار گرفتن مترجم:  اتاق مترجم در جایی قرار گیرد که مترجم بتواند سالن سخنرانی را ببیند و اتاق مترجم در شرایط محیطی مناسبی قرار داشته باشد.

بعد از انتخاب سیستم ترجمه همزمان مناسب نوبت به تصمیم گیری در خصوص خرید یا اجاره سیستم می رسد. اگر در سال به دفعات محدود از این سیستم استفاده می کنید پس خرید سیستم ترجمه همزمان عاقلانه  نمی باشد زیرا با اجاره این سیستم هم در هزینه صرفه جویی کرده اید و هم اینکه در هر زمان و هر تعداد که بخواهید دستگاه ترجمه تهیه میکنیم. همچنین تکنولوژی روز به روز در حال پیش رفت است و خرید دستگاه ترجمه پیشنهاد نمی شود. همچنین در هر کنفرانس یا سمینار سیستم ترجمه شما بسته به شرایط حاکم تغییر خواهد کرد.

در آخر اینکه اگر می خواهید یکی از منظم ترین و با پرستیژ ترین کنفرانس ها را برای شرکت کننده هایتان به زبان دیگر برگزار کنید، باید در نظر داشته باشید که دستگاه مترجم همزمان نسبت به سایر تجهیزات مثل تلوزیون شهری یا ویدئو پروژکتور از اهمیت بیش تری برخوردار است و باید آن را در اولویت لیست خود قرار دهید. در غیر این صورت شخص مترجم باید در کنار شما بایستد و پس از بیان هر جمله منتظر باشید تا مترجم  گفته های شما را ترجمه کند، همچنین جا دارد اشاره کنم که اگر حضار و مخاطبین شما از کشورهای مختلف باشند استفاده از شخص مترجم به صورت سنتی جالب نمی باشد. در نهایت اگر شماهرگونه سوال در رابطه با نوع دستگاه ، تعداد و هزینه اجاره دستگاه ترجمه همزمان  در ذهن خود دارید، لطفا از تماس تلفنی و یا ایمیل با متخصصان شرکت پرتو دریغ نکنید.

برخی از برند های معتبر سیستم ترجمه همزمان  OKAYO , TAIDEN  :

 

 

2008 09110012

 

2008 06280016

 

2008 06280018

 

2008 06280019

 

2009 08180041

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

chine-oil-04

 

chine-oil-05

 

chine-oil-06

 

chine-oil-07

 

chine-oil-08

 

اين نوع بالا بر مناسب براي نصب بر روي سقف سالنهاي کنفرانس ، اجتماعات ، لابي ها ، کليدورها و بسياري از اماکن که نيازمند جمع شدن نمايشگر بر روي سقف مي باشد  است .

طراحي اين دستگاه توسط مهندسان واحد توليد شرکت پرتو صورت گرفته است.

در طراحي اين بالابر ايمني، دقت، ظرافت و زيبايي در اولويت قرار گرفته است.

ايمني : ايمني دستگاه به گونه اي است که حتي در صورت بروز نقص فني بالابر در مکان خود باقي مانده و سقوط نمي کند.

دقت : موتور و کنترلر بالابر به گونه اي طراحي شده است که بعد از هزاران بار باز و بسته شدن نيز بالابر در همان مکان تعيين شده قرار خواهد گرفت.

ظرافت و زيبايي  : زيبايي اهميت عمده اي براي مصرف کننده اين نوع محصول دارد به همين منظور طراحان ما زيبايي و ظرافت را در اولويت  قرار داده اند بگونه که پس از بسته شدن بالابر بر روي سقف هيچ اثري از نمايشگر ديده  نمي شود.

ابعاد : با توجه سايز و مدل نمايشگر ها ابعاد بالابر ها نيز متفاوت مي باشد 

 اين نوع بالا بر مناسب براي نصب در سالنهاي کنفرانس ، اجتماعات ، لابي ها ، کليدورها و بسياري از اماکن که نيازمند جمع شدن مانیتور می باشد است

طراحي اين دستگاه توسط مهندسان واحد توليد شرکت پرتو صورت گرفته است.

از ویژگی های این دستگاه پس از جمع شدن کاملآ پنهان شده و قابل مشاهده نیست این امر  از آسیب مانیتور در مواقعی که از آن استفاده نمی شود جلوگیری می کند

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس بگیرید.

021-66747401-3

021-66734830

وسیله ای مناسب جهت نصب دیتا پروژکتور بر روی سقف می باشد. با به کارگیری این وسیله هنگام استفاده از پروژکتور ، بالابر ، دیتا پروژکتور را از سقف خارج نموده و در ارتفاع مناسب قرار می دهد و پس از اتمام نمایش، مجددا در سقف نگهداری می نمایند. با توجه به حساس بودن دیتا پروژکتور ، مراقبت در نگهداری و هم چنین قرارگیری دستگاه در محیطی تمیز و دور از گرد و غبار باعث افزایش طول عمر دستگاه می گردد و از دیگر کاربرد های بالابر دیتا پروژکتور، به منظور سرویس دیتا پروژکتور می باشد که هنگام سرویس، بالابر، دیتا پروژکتور را به سطح دسترسی سرویس کار رسانده و پس از سرویس به محل قرارگیری باز می گرداند.
 
Dimension
W*H*D
Drop
Distance
Load
Capacity
Model
50*35*45 160cm 7kg AV1
50*45*45 220cm 7kg AV2
63*45*63 300cm 16kg AV3
63*65*63 410cm 40kg AV4
 data projection-lift-02

راهنمای موزه okayo

اندازه و طراحی AT 100به گونه ای است که استفاده کننده می تواند به راحتی آن را در کنار گوش خود قرار داده ویا توسط هدفون مطالب مورد نظر را گوش دهد .

طراحی بسیار مقاوم با بکارگیری مواد اولیه مقاوم در ساخت بدنه و دکمه های دستگاه باعت افزایش طول عمر دستگاه می گردد.

ویژگی های منحصر به فرد این سیستم عبارتند از :

۱.حجم بالای ذخیره سازی

۲.دارای بلندگو و خروجی هدفون

۳.کیفیت بالای ضبط و پخش صدا

۴.فایل بندی منحصر به فرد سیستم راهنمای موزه

۵.طراحی ارگونومیک این دستگاه سبب سهولت حمل آن برای کاربر بودهو از خستگی ایجاد شده جلوگیری می کند.

۶.سیستم های راهنمای موزه OKAYO  قابل استفاده در موزه ها ,گالری ها,اماکن تاریخی و ... می باشد.

صفحه1 از8